Apie mus

Apie mus

UAB COSMETICOS yra vienintelis ir oficialus distributorius Donatti Professionale, Limba Cosmetics ir Tashé Professional prekinių ženklų Lietuvoje ir Vokietijoje! Mes prekiaujame aukščiausios kokybės produkcija plaukams bei siūlome inovatyviausias plaukų procedūrų priemones grožio meistrams ir salono kokybės priežiūros priemones namuose! Atrinkome tik labiausiai pasiteisinusius ir veiksmingiausius produktus, platų plaukų atstatymui skirtą asortimentą, bei geriausios kokybės priauginamus plaukus!
Ypatingą dėmesį skiriame būtent mūsų europietiško, slaviško tipo plaukams ir jų priežiūrai! 

Cosméticos.lt –  įkūrė vyras ir žmona, aistringai besirūpinantys aukštos kokybės plaukais bei plaukų priežiūros produktų teikimu savo klientams.

Mūsų įkūrėjas Carlas Evans turi daugiau nei 10 metų darbo patirties “Amazon” įmonėje, kur tobulino savo įgūdžius elektroninės prekybos, logistikos ir klientų aptarnavimo srityse, todėl galime garantuoti, kad savo klientams teiksime aukščiausios kokybės produktus ir išskirtinį aptarnavimą.

Mūsų bendra įkūrėja Raimonda turi kosmetologės išsilavinimą ir daugybę žinių apie plaukų priežiūrą ir stilių. Ji daug metų dirbo grožio srityje bei tobulino žinias apie plaukų procedūras bei produktus, padedančius žmonėms turėti sveikus ir gražius plaukus.